Formularz zgłoszeniowy online

Szanowni Państwo, poniżej znajduje się formularz rejestracyjny na spotkania konsultacyjne oraz kurs e-learningowy, realizowane w ramach zadania pn. „Przeprowadzenie spotkań konsultacyjnych oraz kursu e-learningowego dla zewnętrznych konsultantów odpowiedzialnych za wspomaganie pracy szkół”.

Zadanie realizowane jest w ramach projektu Ośrodka Rozwoju Edukacji pn. "System doskonalenia nauczycieli oparty na ogólnodostępnym kompleksowym wspomaganiu szkół", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Po wypełnieniu formularza, prosimy o przywiezienie na spotkanie oryginałów dokumentów - formularz PEFS i deklaracja.

Wypełniając formularz, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych w celach realizacji projektu przez Centrum Wspierania Administracji „Pro Publico” z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Góreckiej 30 oraz Young Digital Planet z siedzibą w Gdańsku przy ul. Słowackiego 175. Przysługuje Państwu prawo wglądu oraz prawo poprawiania swoich danych osobowych.

*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

UWAGA: TERMINY SPOTKAŃ WE WRZEŚNIU - II TURA: w przypadku braku wolnych miejsc, prosimy o kontakt w celu wpisania na listę rezerwową.

*
Pole imię uczestnika jest wymagane.
*
Pole nazwisko uczestnika jest wymagane.
*
Pole nr telefonu uczestnika jest wymagane.
*
Pole adres e-mail uczestnika jest wymagane.
*
Pole województwo jest wymagane.
*
Pole płeć jest wymagane.
*
Pole funkcja jest wymagane.

*
Pole nazwa placówki jest wymagane.
*
Pole adres e-mail placówki jest wymagane.
*
Pole nr telefonu jest wymagane.


Musisz wybrać uczestnictwo w którymś ze spotkań lub zaznaczyć pole 'udział w kursie e-learningowym'